InspireGIC 2004
 
- GIC 2004 pildid
Tagasiside GIC 2004 osalejatelt
International Breathwork Foundation
Eelmised konverentsid
 
- Venezuela 2002
- Austraalia 2003
- Artiklid
Teema
Programm
Toimumiskoht
Osalemisinfo
Bro¨üür
Registreerimine
Info enne konverentsile saabumist
Kontakt

Info enne konverentsile saabumist


Oleme kokku kogunud infot, mida oleks kasulik teada enne konverentsile saabumist. Kui tekib küsimusi, vastame ja selgitame meeleldi!

TOIMUMISKOHT
Ülemaailmne Inspiratsiooni Konverents 2004 toimub sel aastal 11 korda.
Konverentsi toimumispaigaks on Pühajärve Puhkekeskus. Konverentsi ettevõtmised toimuvad nii hotelli konverentsikeskuses kui ka väljas, hotelli territooriumil. Meie käsutuses on kõik 4 saali ja 3 telki. Lisavõimalused kogunemiseks nii õues kui ka majas sees.

MIDA KAASA VÕTTA

Riietus: Kuna Eesti ilmad on teadaolevalt ettearvamatud, võta kaasa erinevaid riideid, et end iga ilmaga mugavalt tunda. Kindlasti ujumisriided ja päevituslina! Mõtle, millises riietuses tunned end mugavalt päeval workshopides osaledes. Kuna kindlasti pakutakse ka sportlikumaid töötubasid (jooga jm) ning Pühajärve looduses on samuti häid võimalusi sportimiseks või jalutamiseks, siis on hea võtta kaasa spordiriietus ja jalanõud. Lisaks võid kaasa pakkida tavalisi suveriideid, miks mitte ka veidi pidulikumaid ava- ja lõputseremooniaks, õhtusteks pidudeks jne. Mingit etiketti siiski ei ole!
Muu: kui olete harjunud oma mati või alusega, millel hingata, siis võite selle kaasa võtta. Aga ka meil on piisavalt matte ja fliispleede, mida jätkub kõigile osalejatele.

Kuna konverentsi külastajatel on vaba sissepääs Puhkekeskuse ujulasse ja saunadesse, siis võta kaasa ka ujumisriided ja saunatarbed!'

Kindlasti on kasulik kaasa võtta ka märkmik uute teadmiste üleskirjutamiseks!

TOITLUSTAMINE
Süüa saame Pühajärve Puhkekeskuses. Ilma majutuseta toitlustuspakett sisaldab lõuna ja õhtusööki ja suupisteid/teed/kohvi. Majutuvad osalejad saavad lisaks ka hommikusöögi. Toitlustamine toimub rootsi lauas ja on peamiselt taimetoidupõhine, lisaks valge liha ja kala. Eks Villas ööbijad saavad hommikusöögi sealsamas, ülejäänud toidukorrad kõik Puhkekeskuses.
Esimene söögikord on 3. juulil kell 17.30., viimane söögikord 10. juulil kell 12.30.
Vesi (külm ja kuum) on pidevalt olemas veeautomaatidega konverentsikeskuse juures ja suure telgi juures.

MIDA ON VAJA ETTE VALMISTADA
Kuna konverentsi teema on “Tuleviku juured”, siis palume Sul mõelda sellele, mida soovid Sina tulevikule või tulevikult. See võib olla isiklik soov, globaalne soov – mis iganes!  Mis iganes tundub Sulle tähtis ja südamelähedane. Mõtle suurelt! Me hoiame neid soove oma tähelepanu ja energia keskpuntis terve konverentsi jooksul. Pane oma soov sõnadesse ja ole valmis seda kirjutama ühele umbes 1m pikkusele lindile, mille saad meilt konverentsile saabudes. Sa võid ka juba kodus oma lindi valmis kirjutada ja endaga kaasa tuua. 


KONVERENTSIL:

REGISTREERUMINE:
Palun tule kohale aegsasti enne konverentsi algust, kuna registreerimine lõppeb kell 18.30. Õhtusöök toimub esimesel päeval, 3. juulil kell 17.30 – 19.30.  Avatseremoonia algab kell 19.30.
Registreerimiseks ja oma toa kättesaamiseks palun pöördu kohe peale saabumist registreerimislaua juurde Puhkekeskuse vastuvõtus. Sealsamas tuleb tasuda ka ülejäänud summa konverentsi osalemistasu ja majutuse/toitlustuse eest.

Registreerumisel saad käepaela, nimekaardi ja infomaterjalid.
Käepaela ja nimekaarti tuleb kanda kogu konverentsi territooriumil viibimise ajal, need on vajalikud ka sissepääsuks basseinidesse, saunadesse ja restorani.
Saadame Sulle hiljemalt 28.juuniks info tasumist ootava summa kohta. Maksta võib nii ülekandega (enne 30. juunit) kui ka sularahas kohapeal.
Kui maksad ülekandega peale 30. juunit, siis palume kaasa võtta pangaväljavõte ülekande kinnitamiseks.

AJAKAVA 
Kogu teave päeva sündmuste ja kellaaegade kohta pannakse välja teadetetahvlile ja seda uuendatakse iga päev.
Osa konverentsi programmist on ette kindlaks määratud ja osa kujuneb iga päeva alguses. Kindlaks on määratud õhtused loengud, esimese päeva workshop (3 tundi) ja Talentide Show 9. juuli õhtul. Ülejäänud programm teadustatakse iga päeva algul päeva avamisel.
Konverentsi avatseremoonia algab 3. juulil kell 19.30. Konverents lõppeb 10. juulil kell 13.00. 

07.00     - või varem: varahommikune programm (meditatsioon, jooga jm)
07.00     hommikusöök (kuni 09.00.)
09.00     päeva sissejuhatus, praktilised teadaanded, workshopide tutvustused
10.15     IBF’i aastakoosolek: majandusasjad, töögrupid, rapordid, hääletamine, 2004a GIC’i tutvustamine ja 2005a GIC’i valimine jm                                                                            
13.00    Lõuna
15.00     Workshopid, presentatsioonid, ettekanded, vestlusringid jm. - info teadetetahvlil
18.00     Suupisted ja tee/kohvipaus
18.45     Päeva loeng – info teadetetahvlil
20.00     Õhtusöök (v.a reedel kell 19.30)
21.30     Õhtune programm – tantsimine, kontserdid jne

Konverentsi esimene (avatseremoonia), eelviimane (Talent Show) ja viimane päev (lõpetamine) on vastavalt erineva ajakavaga ja programmiga.
Kellaaegades võib päevakavas olla väiksemaid muudatusi!

Soovitus: ennelõunal toimuvad IBF’i koosolekud on äärmiselt põnevad, kindlasti soovitame vähemalt mõnel neist osaleda! Diskussioonid, teemakäsitlused, ettepanekud, arutlused, hääletused ja eelkõige suhtumine ja omavaheline suhtlemine iseenesest on võrreldav workshopiga!
Hääletada saavad neil koosolekutel küll ainult IBF’i liikmed, kuid oma arvamust avaldada ja sõna võtta kõik!

TÕLGE
Konverentsil on tõlge eesti, vene, hispaania ja osaliselt prantsuse keelde. Kõik, kes vajavad tõlget saavad kõrvaklapid ja vastuvõtja, mis on nimelised ja mille kaotamise eest on vastutav kasutaja. Iga kõrvaklappide kasutajaga sõlmitakse registreerumisel kasutusleping. Kõrvaklappe ei ole lubatud peatelgist välja viia. Workshopide tõlge toimub erinevalt, osaliselt vastuvõtjate abil, aga ka väikestes gruppides kokkuvõtva järeltõlkena. Peatelgi sündmused on kõik tõlgitud sünkroontõlkes.

TEADETETAHVEL
Peamine suur teadetetahvel on koht, kus leiad kogu nädala programmi ning muudatused/täiendused, mis lisanduvad päeva jooksul. Teadetetahvlit on soovitav mitu korda päevas üle vaadata, saamaks kiiret infot muudatustest ja uudistest.
Lisaks on eraldi teadetetahvel isiklike teadete jaoks ja eraldi tahvel ettekannete tutvustustega ning IBF’i koosolekute teadaannete ja kokkuvõtetega.

KONTAKTI- JA MÜÜGIPIIRKOND
Hotelli vastuvõtus saab olema paik osalejatele, kes soovivad välja panna endakirjutatud raamatuid, koopiaid artiklitest, tooteid, CD-sid, broshüüre, nimekaarte jms. Müügil olevad või infona jagatavad materjalid või esemed peaksid olema seotud Sinu töö või teenustega. Ainult konverentsil osalejad võivad seal oma tooteid müüa ja esitleda.
Konverentsi tava on, et KÕIK teenused, mida osutatakse konverentsi ajal teistele osalejatele, k.a workshopid ja eraseansid, on tasuta.  

UUED PROJEKTID
GIC on inspireerinud inimesi välja töötama mitmeid põnevaid projekte, nagu näiteks Rahvusvaheline Erialaühendus ja International Breathwork Alliance. Kui Sul on soovi oma ettevõtmist või projekti tutvustada, siis palun valmista ette reklaamleht teadetetahvlile ülespanemiseks.

KÕIGE OLULISEM
- on muidugi see, et tuled konverentsile avatud meelega, soovides vastu võtta uusi kogemusi, muljeid, suhteid ja erinevaid õpetusi! 

 
Trükitav
versioon
Soovita lehekülge tuttavale