InspireGIC 2004
 
- GIC 2004 pildid
Tagasiside GIC 2004 osalejatelt
International Breathwork Foundation
Eelmised konverentsid
 
- Venezuela 2002
- Austraalia 2003
- Artiklid
Teema
Programm
Toimumiskoht
Osalemisinfo
Bro¨üür
Registreerimine
Info enne konverentsile saabumist
Kontakt

GIC 2004


Global Inspiration Conference
(GIC) ehk Ülemaailmne Inspiratsiooni Konverents on IBF’i ametlik iga-aastane kogunemine ja aastakoosolek, mis toimub ühe nädala jooksul.
GIC on unikaalne võimalus kohtuda hingamisala professionaalide ja aatekaaslastega, et loovalt osaleda ülemaailmses ettevõtmises, mis austab ja tutvustab hingamist kui üht parimat meetodit arengu toetamisel. 

Konverents ringleb riigist riiki, toimudes igal aastal erinevas paigas, ja nüüd, lõpetade oma esimese ümbermaailmareisi, jõuab tagasi Euroopasse aastal 2004.
Alates 1994 aastast on GIC toimunud Rootsis, Poolas, Itaalias (2 korda), Austrias, Prantsusmaal, Hispaanias, USA’s, Venetsueelas, Austraalias. 

IBF’i tegevuse teisele aastakümnele pannakse alus 2004 aastal Eestis.

GIC on erakordne võimalus inimestele, keda huvitab hingamisega seotud teooria ja praktika, igal aastal kokku tulla, et jagada ja vastu võtta erinevaid kogemusi. Võrdselt  aega on pühendatud loengutele, vestlusringidele, seminaridele ja töötubadele. GIC on suurepärane võimalus õppida ja õpetada ning ammutada inspiratsiooni sarnase eluvaatega kolleegidelt.   

GIC on tõeliselt inspireeriv sündmus. Selle tõestuseks on osa konverntsi programmist kindlaks määratud, kuivõrd osa kujuneb spontaanselt, võttes kuju alles vahetult iga päeva alguses – nii kogu nädala jooksul. Avatud programm pannakse kokku konverentsi osalejate poolt, kes pakuvad lähtuvalt konverentsi teemast erinevaid töötubasid, ettekandeid, vestlusringe ja treeninguid. Kõik need ettevõtmised on kantud soovist jagada oma väärtuslikku kogemust ja oskusi kolleegide ja hingesugulastega.  Kõik osalejad on potensiaalsed õpetajad. Konverentsi teeb erakordseks ka asjaolu, et andmise ja saamise võrdväärsuse rõhutamiseks töötavad kõik esinejad, treenerid ja õpetajad tasuta, k.a eraseansside ajal.

See delikaatne tasakaal kaose ja korra vahel loobki konverentsi erakordse õhustiku. Paljud tulevad igal aastal tagasi sellele erilisele üritusele, et koos pühitseda hingamise väge ja taaskohtumiste erakordsust.

GIC toimib ühtlasi eeskujuna Rahvuslike Hingamiskonverentside korraldamiseks, justkui iseenesest inspireerides looma uusi suhteid ja tegema koostööd.

Konverentsi ajal peab IBF oma Aasta Üldkoosolekut. IBF’i nõupidamised ja otsuste hääletamine toimub selle nädala jooksul. Kõik konverentsi osalejad on teretulnud neil koosolekutel osalema ja osa võtma IBF’i otsuste ja tulevikusuundade kujundamisest. Hääletades oma arvamusele kohaselt on võimalik mõjutada hingamisala tulevikku ja rolli tänapäeva maailmas.

 
Trükitav
versioon
Soovita lehekülge tuttavale