InspireGIC 2004
 
- GIC 2004 pildid
Tagasiside GIC 2004 osalejatelt
International Breathwork Foundation
Eelmised konverentsid
 
- Venezuela 2002
- Austraalia 2003
- Artiklid
Teema
Programm
Toimumiskoht
Osalemisinfo
Bro¨üür
Registreerimine
Info enne konverentsile saabumist
Kontakt

Teema


Konverentsi teemaks on "Tuleviku juured"

Sellel erilisel ajal, kui maailm on keset sündmustekeerist, mis mõjutab nii poliitikat, looduskeskkonda kui ka inimteadvust, kutsume Sind mõtlema selle üle, et tuleviku juured on käesolevas hetkes, tänastes tegemistes ja tegematajätmistes.

Vanad identiteedid hääbuvad, piirid avanevad või kaovad, rahvad ühinevad, rassid sulavad kokku, informatsioon liigub helikiirusel... Teadmatus ja teadmiste puudumine ei saa enam olla tõsiseltvõetav vabandus õigustamaks lühinägelikke otsuseid, mis mõjutavad maailma. On aeg tunnistada: maailm ei ole loodud meie jaoks, me oleme vaid üks osa sellest. On aeg mõista, et kui me hävitame Maakera, siis pole see mitte maailma lõpp, vaid üksnes meie lõpp... Siin ja praegu võime otsustada, milline peaks olema see maailm, kuhu me soovime kuuluda!   

Kaasaegne ühiskond on paljuski ärile orienteeritud ühiskond. On äraütlemata oluline, millised on äriettevõtete väärtused, tegutsemispõhimõtted ja moraal. Veel enam, millised on need liidrid, kellesse me usume ja keda järgime?

Siit kerkib küsimus: mida üks pisike inimene saab teha selleks, et olevik ja tulevik oleks elamisväärne? Mida saame me teha selleks, et igaühel oleks kergem ja vabam hingata? 

Tule ja luba end inspireerida erinevate meistrite poolt, kellel igaühel on oma vastus sellele küsimusele! Tule ja jaga ka oma tundeid, tähelepanu ja pühendumist - Sinu kohalolemisel on tähtsust!

 
Trükitav
versioon
Soovita lehekülge tuttavale